Zrób to sam na Święta!

Zrób to sam na Święta!

Warsztaty świąteczne to idealna okazja, aby nie tylko poczuć nastrój świąteczny, ale też zintegrować się ze współpracownikami i środowiskiem nauczycielskim.

W dniach 10-12 grudnia 2018r., w Centrum Bibliotecznym odbywały się świąteczne warsztaty, na których gościli: nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi.
W poniedziałkowe popołudnie odwiedziły nas nauczycielki z SOSW, z SP 6, emerytowana nauczycielka plastyki z SP 1, mama uczennicy z 2B, panie z księgowości i szkolnego sekretariatu oraz jedna z naszych polonistek. Wspólne rozmowy oraz wymiana doświadczeń zaowocowały pięknymi kartkami i wyjątkowymi ozdobami na świąteczną choinkę. Wtorkowe i środowe zajęcia skierowane były dla uczniów klas czwartych szkoły podstawowej. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, uczniowie wykonywali świąteczne kartki. Skupienie i precyzja sprawiły, że kartki oceniłyśmy na szóstki. Uśmiechy i zadowolenie na twarzach uczniów zostały uwiecznione na zdjęciach.

Przypominany także, że aż do 20 grudnia można do nas przyjść i stworzyć własną, unikalną ozdobę na choinkę i nie tylko 

Joanna Szafrańska i Edyta Rozenfeld

fot. główne – Joanna Szafrańska