Debata o bezpiecznych zachowaniach w ruchu drogowym

4 kwietnia 2018

4 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyła się debata społeczna pn. „Bezpiecznie na drodze z młodym kierowcą”. Organizatorem spotkania była Komenda Miejska Policji w Świnoujściu. Debata była skierowana do uczniów świnoujskich szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez uświadomienie młodym kierowcom oraz przyszłym kandydatom skali zagrożeń wynikających z brawurowej jazdy, kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu i innych nieodpowiedzialnych zachowań. Bezwzględnie należy pamiętać, że uzyskanie uprawnień do kierowania nie jest wystarczającym gwarantem bezpiecznej jazdy.