Kto podąży za Białym Królikiem? Zapraszamy na SPEKTAKL!

21 stycznia 2023

LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na przedstawienie charytatywne WOŚP pt. „Alicja w Krainie Czarów”, które odbędzie się 26 stycznia 2023 roku (najbliższy czwartek) w sali teatralnej MDK w następujących godzinach:

9:00 - tylko dla młodzieży LO Mieszka I

11:00 - dla szkół podstawowych (ale od 4 do 8 klasy, młodszym klasom raczej nie dedykujemy spektaklu ze względu na wartką akcję i nietypowe gry językowe, bazujemy bardziej na filmie niż powieści.)

12:50 - szkoły średnie i część naszej szkoły

Na te spektakle konieczne są rezerwacje. Rezerwacji można dokonać w bibliotece liceum pod numerem 91 3212630, wew. 36.

Miejsc jest tylko 300, prosimy o pośpiech w rezerwacji.

Spektakl miejski o godz. 18:30 nie wymaga rezerwacji, ale również obowiązuje limit miejsc.

Przed wejściami do sali teatralnej będzie stać dwoje uczniów szkoły w roli wolontariuszy z zaplombowanymi puszkami, którzy będą zbierać dobrowolne datki na WOŚP (dostępna będzie zgoda, widoczne będą numery puszek). Puszki przekazujemy do sztabu, pieniądze, jak zawsze, przeliczają pracownicy banku w samym sztabie.

Również w tym roku zbieramy na szlachetny cel - na walkę z sepsą, która odpowiada za 20% zgonów rocznych.

Przedstawienie przygotowujemy od końca listopada, jest wiele osób występujących na scenie, są bajeczne dekoracje i piękne stroje. Serdecznie zapraszamy!

Autor plakatu: Roch Rupar, 3a