Lista uczestników i terminarz konkursów przedmiotowych

Lista uczestników i terminarz konkursów przedmiotowych

Przedstawiamy listę uczniów gimnazjów zakwalifikowanych do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych z fizyki, historii, biologii oraz wiedzy o społeczeństwie. Wykaz sporządzono na podstawie protokołów z etapu szkolnego konkursów. 

  1. Uczniowie biorący udział w konkursie powinni przybyć do szkoły, w której jest organizowany dany konkurs co najmniej 20 minut przed podaną godziną rozpoczęcia danego konkursu.

  2. Karty odpowiedzi uczniowie wypełniają czarnym długopisem.

  3. Przypominamy o posiadaniu legitymacji szkolnej.

Konkurs Fizyczny – 28 listopada 2017 r. godz. 14.00

Pulchny Patryk Dawid Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Kierpiec Zuzanna, Karolina Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I
Apanasik Błażej, Konrad Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I

Konkurs Historyczny – 29 listopada 2017 r. godz. 14.00

Zaremba Łukasz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Stryczyński Tymoteusz Marcin Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Obrębski Szymon Szkoła Podstawowa Nr 6 imienia Mieszka I
Szymczak Dawid Szkoła Podstawowa Nr 6 imienia Mieszka I
Grzelak Wiktoria Martyna Gimnazjum Fundacji „Logos”
Woziński Jakub Patryk Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Hływa Patryk Jan Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Górzna Izabela Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu
Jankowska Emilia Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu

Konkurs Biologiczny – 30 listopada 2017 r. godz. 14.00

Kowalska Julia Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Osuch Marcelina Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
Grzelak Wiktoria Martyna Gimnazjum Fundacji „Logos”
Czujan Mariusz Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I
Borsukowska Aleksandra Zofia Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I
Kula Julia Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Achramowicz Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie – 1 grudnia 2017 r. godz. 14.00

Kimel Magdalena Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Sołtykiewicz Kacper Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Kierpiec Zuzanna Karolina Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I
Szpyt Adam Radosław Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
Kowaluk Iwo Jerzy Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej
Swinfield Sasha Szkoła Podstawowa numer 6 imienia Mieszka I
Grzelak Wiktoria Martyna Gimnazjum Fundacji „Logos”
Stecyk Nicola Anna Gimnazjum Fundacji „Logos”