"Mała Czarno-Biała" już do poczytania

7 listopada 2017

Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer naszej szkolnej gazetki. Wrześniowo-październikowa "Mała Czarno-Biała" to pierwsza publikacja w tym roku szkolnym, jednak nasza licealna prasa wkrótce ukaże się już po raz setny.

W tym numerze dziesięcioosobowa uczniowska redakcja przygotowała dla Was kilka felietonów, recenzje, wegański kącik kulinarny oraz oczywiście podsumowanie najważniejszych wydarzeń szkolnych z ostatnich dwóch miesięcy.

Koło dziennikarskie zaprasza wszystkich, którzy chcą współtworzyć gazetkę na stałe lub też okazjonalnie opublikować swój tekst lub fotografie. Więcej informacji o zasadach współpracy uzyskacie w szkolnej bibliotece. Serdecznie zapraszamy.

MCB Wrzesień 2017