Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2017/2018

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

fizyka – zajęcia dla maturzystów

Barbara Andrzejczyk

środa, 7 lekcja  (IIIA)

j. polski – zajęcia dla maturzystów

Iwona Dominiak

poniedziałek 13:35 (IIIC)

środa, 1 lekcja (IIID, IIIC)

j. łaciński – koło zainteresowań

Beata Czajkowska

czwartek, 9 lekcja

j. polski – zajęcia maturalne p. rozszerzony

Beata Czajkowska

czwartek, 8 lekcja

j. francuski – zajęcia dla maturzystów

Małgorzata Hajdul

poniedziałek, 6 lekcja (IIIA)

j. francuski – koło zainteresowań

Małgorzata Hajdul

poniedziałek, 4 lekcja (IIA)

koło plastyczne

Katarzyna Dudeńko

piątek, 13:00

j. rosyjski – koło zainteresowań

Iwona Kolisz

czwartek, 1 lekcja

WOS – zajęcia dla maturzystów

Ewa Kowalska

czwartek, 7 lekcja (IIIC)

koło teatralne MATTIM

Iwona Dominiak

wtorek, środa 14:30-16:00

j. niemiecki – zajęcia dla maturzystów

Magdalena Monkosa

Halina Prokopiuk

wtorek, 7,8 lekcja

wtorek, 5 lekcja

chemia – zajęcia dla maturzystów

Żaneta Łukasiewicz

czwartek, 14:30  (IIIB+IIIA)

chemia – koło zainteresowań

Żaneta Łukasiewicz

środa, 15:15

matematyka – zajęcia dla maturzystów

Anna Mumot

poniedziałek, 7,8 lekcja (IIIA)

środa, 1 lekcja (IIIB)

matematyka – koło zainteresowań

Anna Mumot

piątek, 1 lekcja (IIA1)

czwartek (IIIA)

fizyka – koło zainteresowań

Ewa Pater

środa, 1 lekcja (IIA, (IIA1)

biologia – zajęcia dla maturzystów

Violetta Piórska

wtorek, 8 lekcja

biologia – koło zainteresowań

Violetta Piórska

piątek, 7 lekcja (IB)

matematyka – zajęcia dla maturzystów

Ewa Puchała

środa, 8 lekcja (IIID)

piątek, 8 lekcja (IIIC)

Klub IMPULS – Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwa

Lidia Sokołowska

poniedziałek, 8 lekcja

historia – zajęcia dla maturzystów

Joanna Szpytko

czwartek, 8 lekcja (IIID)

j. angielski – zajęcia dla maturzystów

Beata Szumicka

czwartek, 8 lekcja

koło polonistyczne

Anna Więzowska

czwartek, 1 lekcja (IIB

geografia – zajęcia dla maturzystów

Tomasz Stróżek

piątek, 7 lekcja

zajęcia rekreacyjno – sportowe dla chłopców i dziewcząt  Andrzej Mikołajczak wtorek, 16.30 – 18.00
zajęcia treningowe reprezentacji szkoły w piłce siatkowej Andrzej Mikołajczak środa, 16.30 – 18.00