Nasza Absolwentka prosi o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej

30 marca 2020
Szanowni Nauczyciele i Uczniowie 🙂

Joanna Nowicka skończyła "Mieszko" kilka lat temu. Kilka tygodni temu ustalała z Panem Dyrektorem plan badań, które chciała przeprowadzać wśród naszych uczniów i nauczycieli. Zawsze bardzo chętnie pomagamy w takich sytuacjach, tymczasem... wiecie, co się stało. Jednak koronawirus koronawirusem, ale pracę magisterską napisać trzeba. Dlatego bardzo serdecznie Was prosimy o wypełnienie tej ankiety i pomoc starszej koleżance - kiedyś też możecie takiej pomocy potrzebować.

"Jestem absolwentką Liceum i obecnie prowadzę badania magisterskie odnośnie kreowania medialnego wizerunku i aktywności w mediach społecznościowych.

Bardzo zachęcam uczniów jak i nauczycieli do wypełnienia kwestionariuszy i pomocy w badaniu. Całość powinna zająć kilka minut.

Bardzo dziękuje za pomoc i poświęcony czas 🙂

Poniżej link z do ankiety: