Pasowanie na czytelnika w SP6

21 marca 2019

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami przygotowują „Pasowanie na czytelnika” w Szkole Podstawowej nr 6. Każdego roku jest to kolorowe, bajkowe przedstawienie. Nie inaczej było tym razem. Licealiści wprowadzili swoich młodszych kolegów w naprawdę baśniowy nastrój.

18.03.2019 roku wszyscy przenieśli się do krainy Aladyna i wspólnie przeżywali ciekawe, pełne niespodziewanych zwrotów akcji przygody. Mamy nadzieję, że po takiej dawce emocji, niejeden pierwszoklasista rozpocznie swoją dłuższą przygodę z biblioteką. Bajka podobała się tak bardzo, że rozemocjonowane maluchy pragnęły mieć pamiątkowe zdjęcie z każdą bajkową postacią, a nasi uczniowie zostali zaproszeni na następne pasowanie. A zatem - do zobaczenia za rok!

Przedstawienie „Baśń o Aladynie i cudownej lampie” pod opieką p. Iwony Dominiak oraz nauczycieli bibliotekarzy przygotowali uczniowie klas: 1C, 1D, 2B i 2C. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy pięknego występu! <3

Autor notatki: Joanna Szafrańska
Zdjęcia: Edyta Rozenfeld