Sportowe wieści

17 stycznia 2019

W Hali Sportowej OSiR „Wyspiarz” przy ul. Norweskiej dnia 15.01.2019 r. rozegrane zostały Zawody Licealiady Miejskiej w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców.

Miłą niespodziankę sprawił zespół chłopców, który zajął I miejsce i awansował do kolejnego etapu rozgrywek tj. do Mistrzostw Regionu.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie – Szczerski Mikołaj (kapitan zespołu), Nawój Filip, Janiszewski Marcin, Korczyński Jan, Jakubowski Hubert, Zaborowski Mateusz, Stryczyński Tymoteusz - życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach, panowie! 🙂

Tego samego dnia i w tej hali walczyły również nasze siatkarki i niestety, ale nie udało im się obronić tytułu mistrzyń z ubiegłorocznej edycji rozgrywek, a w tegorocznym finale tej imprezy, po zaciętym spotkaniu przegrały w tie break-u i zajęły w końcowej klasyfikacji II miejsce.

Zespół dziewcząt wystąpił w składzie – Szumicka Alicja (kapitan zespołu), Caban Aleksandra, Walczak Aleksandra, Jackowska Julia, Majewska Agata, Holćik Martyna, Hałaj Edyta, Kozak Wiktoria.

Opiekę trenerską nad zespołami dziewcząt i chłopców sprawował – Andrzej Mikołajczak.