Spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

27 października 2017

25 października o godzinie 12.00 w bibliotece Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I  w Świnoujściu odbyła się zorganizowana przez p. Joannę Szafrańską i Edytę Rozenfeld konferencja nauczycieli bibliotekarzy środowiska świnoujskiego i Wolina.

Tematem przewodnim konferencji była realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, a celem doskonalenie pracy bibliotek szkolnych, wymiana doświadczeń i integracja.  W ramach spotkania  podzieliłyśmy  się doświadczeniami
i pomysłami w realizacji NPRC, a także naszej  pracy  po wdrożeniu reformy oświatowej. Było jak zwykle pracowicie, miło i kreatywnie.

W spotkaniu udział wzięły:

1. Romualda Stefanowicz
  2. Edyta Rozenfeld