Sukcesy naszych żeglarzy!

23 października 2018

Dnia 20 października 2018 roku na Przystani Żeglarskiej Świnoujście - Łunowo odbył się XIV Międzyszkolny Rekreacyjno-Turystyczny Rajd Żeglarsko-Kajakowy po rozlewisku Starej Świny. W ramach tej imprezy przeprowadzone zostały regaty żeglarskie w klasie ‘Kormoran’ oraz konkurs p.n. „Wsteczna delta Świny – tajemnice 44 wysp.”

Grupa naszych uczniów udowodniła, że woda to zdecydowanie ich żywioł! Z wielką przyjemnością informujemy, że w Regatach Żeglarskich Zakończenia Sezonu drugie miejsce zajęła załoga w składzie: Dominik Kujda (2a), Adam Wilczek (2b) i Michał Ożóg (1a), natomiast w konkursie wiedzy o wstecznej delcie Świny zdobyliśmy - uwaga, uwaga - miejsce pierwsze! Ten sukces zawdzięczamy wyżej wymienionym żeglarzom w składzie wzmocnionym o Jakuba Wolniaka z kl. 1a. Serdeczne gratulacje! Opiekunem zespołu był p. Andrzej Mikołajczak. Ahoj!