Szlachetna Paczka 2017

12 grudnia 2017

W tym roku po raz szósty nasze liceum włączyło się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”, a także po raz pierwszy w „Święta bez taty” - zbiórkę świąteczną dla dzieci, które ucierpiały na skutek wojny na Ukrainie.

Wasza hojność była tak duża, że nie tylko mogliśmy pomóc wybranym rodzinom zaspokoić potrzeby i spełnić ich wszystkie marzenia, pomóc dzieciom z Ukrainy, ale także naszym świnoujskim ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego przy ulicy Piastowskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: uczniom, rodzicom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły i naszym hojnym sponsorkom paniom: Izabeli Grabowskiej, Wiesławie Worożańskiej-Skorupka, Marii Kulej, Krystynie Podgórskiej, Marii Jama i Jadwidze Kowalewskiej za ogrom serca i zaangażowanie, które są dowodem, że świat jest dużo lepszy, niż czasami nam się wydaje.

Młodzież włączyła się aktywnie nie tylko w zbieranie darów, ale także w ich pakowanie i przewiezienie do magazynu, o czym możecie się przekonać oglądając poniższą galerię.