Terminarz roku szkolnego

 

TERMINARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

1. Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 4 września 2017 r. 

2. Zimowa przerwa świąteczna: 23 – 31 grudnia 2017 r.

3. Ferie zimowe: 15 – 28 stycznia 2018 r.

4. Wiosenna przerwa świąteczna: 29 marca – 3 kwietnia 2018 r.

5. Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w klasach trzecich: 27 kwietnia 2018 r.

6. Egzamin maturalny:

– cześć ustna od 7 do 25 maja 2018 r.

– część pisemna od 4 do 23 maja 2018 r.

7. Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w klasach pierwszych i drugich: 22 czerwca 2018 r.

8. Przekazanie przez OKE świadectw do szkół: 3 lipca 2018 r.

9. Ferie letnie: 23 czerwca – 31 sierpnia 2018 r.

 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2017/2018

1. Dzień Patrona – 19.09.2017 r.

2. Spotkanie przedświąteczne – 22.12.2017 r. (1-3 lekcja)

3. Dzień Przedsiębiorczości – marzec 2018 r (cały dzień, kl. I i II)

4. Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum – 27.04.2018 r.

5. Uczniowskie projekty edukacyjne – 2.05.2018 r. 

6. Egzaminy maturalne pisemne – 4.05.2018, 7.05.2018, 8.05.2018 r. 

7. Dzień wycieczek edukacyjnych – 20.06.2018 r.

8. Dzień Sportu – 21.06.2018 r. 

 

SPOTKANIA Z RODZICAMI 2017/2018

13.09.2017   godz. 17.00–  klasy III – aula

                         godz. 17.30 – klasy II – aula

                        godz. 18.00 – klasy I – aula – przedstawienie oferty edukacyjnej

Po spotkaniu wychowawców z klasami III  odbędzie się spotkanie komitetu studniówkowego z dyrektorem szkoły w sali nr 107 –  godz. 19.00

13.12.2017  godz. 17.00  –  spotkanie z wychowawcą klasy i nauczycielami, powiadomienie o zagrożeniach oceną  niedostateczną

 31.01.2018  godz. 17.00 – wywiadówka po półroczu

21.03.2018  godz. 17.00  – spotkanie z wychowawcą klasy i nauczycielami, powiadomienie o zagrożeniach oceną niedostateczną uczniów klas III

16.05.2018  godz. 17.00  spotkanie z wychowawcą klasy i nauczycielami,  powiadomienie o zagrożeniach oceną niedostateczną uczniów klas I i II

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2017/2018

 

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

fizyka – zajęcia dla maturzystów

Barbara Andrzejczyk

środa (IIIA)

j. polski – zajęcia dla maturzystów

Iwona Dominiak

poniedziałek 13:35 (IIIC)

czwartek, 8 lekcja (IIID)

j. łaciński – koło zainteresowań

Beata Czajkowska

czwartek, 8 lekcja

j. francuski – zajęcia dla maturzystów

Małgorzata Hajdul

poniedziałek, 6 lekcja (IIIA)

j. francuski – koło zainteresowań

Małgorzata Hajdul

poniedziałek, 4 lekcja (IIA)

koło plastyczne

Katarzyna Dudeńko

piątek, 13:00

j. rosyjski – koło zainteresowań

Iwona Kolisz

wtorek, 1 lekcja

WOS – zajęcia dla maturzystów

Ewa Kowalska

czwartek, 7 lekcja (IIIC)

koło teatralne MATTIM

Iwona Dominiak

środa, czwartek 14:30

j. niemiecki – zajęcia dla maturzystów

Magdalena Monkosa

środa, 7,8 lekcja

chemia – zajęcia dla maturzystów

Żaneta Łukasiewicz

piątek, 8 lekcja (IIIB+IIIA)

chemia – koło zainteresowań

Żaneta Łukasiewicz

środa, 15:20

matematyka – zajęcia dla maturzystów

Anna Mumot

poniedziałek, 7,8 lekcja (IIIA)

czwartek, 8 lekcja (IIIB)

matematyka – koło zainteresowań

Anna Mumot

piątek, 1 lekcja (IIA1)

czwartek (IIIA)

fizyka – koło zainteresowań

Ewa Pater

wtorek, 2 lekcja (IIA), 8 lekcja (IIA1)

biologia – zajęcia dla maturzystów

Violetta Piórska

piątek, 7 lekcja

biologia – koło zainteresowań

Violetta Piórska

środa, 1 lekcja (IB)

matematyka – zajęcia wyrównawcze dla kl. I

Katarzyna Piwowarska

Piątek, 8 lekcja

matematyka – zajęcia dla maturzystów

Ewa Puchała

poniedziałek, 1 lekcja (IIID)

czwartek, 8 lekcja (IIIC)

Klub IMPULS – Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwa

Lidia Sokołowska

poniedziałek, 8 lekcja

historia – zajęcia dla maturzystów

Joanna Szpytko

czwartek, 8 lekcja (IIID)

j. angielski – zajęcia dla maturzystów

Beata Szumicka

czwartek, 8 lekcja (IIIA)

koło polonistyczne

Anna Więzowska

czwartek, 1 lekcja (IIB

geografia – zajęcia dla maturzystów

Tomasz Stróżek

wtorek, 8 lekcja