Udało się! Nasz projekt wśród zwycięzców IV edycji Budżetu Obywatelskiego

6 listopada 2017

Nasz projekt "Nowoczesna szkoła" znalazł się w gronie zwycięskich pomysłów, które zostaną sfinansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Dzięki Waszym głosom już w przyszłym roku część sal lekcyjnych zostanie wyposażana w sprzęt multimedialny.

Na nasz szkolny projekt zagłosowało prawie pół tysiąca mieszkańców Świnoujścia. Tak świetny wynik osiągnęliśmy przede wszystkim ze wsparciem naszych uczniom i przyjaciół szkoły, którzy rozpropagowali nasz pomysł wśród lokalnej społeczności. - Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poparcie naszej inicjatywy - podkreśla Piotr Adamczyk, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi.

Szacunkowa wartość projektu to 37,5 tys. zł. Z funduszy, o które się ubiegaliśmy, zostaną zakupione rzutniki wraz z ekranami. Doposażenie gabinetów pozwoli nam w jeszcze większym stopniu podnieść jakość nauczania.