Uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich

29 kwietnia 2018

W piątek, 27 kwietnia 2018 roku, prawie setka uczniów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I odebrała świadectwo ukończenia szkoły. Podczas uroczystości były gratulacje, poczękowania i chwile pełne wzruszeń.

Świadectwa z wyróżnieniem wręczył najlepszym absolwentom prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. Dyrektor liceum Piotr Adamczyk podziękował osobiście rodzicom, którzy przez trzy lata wspierali działalność szkoły.

Specjalne podziękowania dla grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły przygotowali również abiturienci Mieszka. Nie zabrakło mocnych emocji, niektórzy uczniowie i nauczyciele mieli nawet w oczach łzy.

Przed absolwentami naszego liceum najważniejsze zadanie - w piątek, 4 maja, egzaminem z języka polskiego rozpoczną serię maturalnych zmagań. Połamania pióra!