Za nami wielki bal, za sto dni matura

30 stycznia 2023

W piątek, 27 stycznia 2023 roku, ponad setka uczniów i uczennic kończących naukę w naszym liceum rozpoczęła studniówkowy bal staropolskim polonezem. Było to wydarzenie magiczne, pełne beztroskiej zabawy, które jednocześnie jest symbolicznym wejściem w czas wytężonej nauki do ważnych egzaminów w maju.

Zabawa była przednia. Na oficjalną część balu zaprosiliśmy wszystkich rodziców oraz przedstawicieli samorządu Świnoujścia. Nad przebiegiem balu czuwał rodzicielki komitet studniówkowy, któremu serdecznie dziękujemy za trud włożony w organizację szkolnego wydarzenia.

Programy artystyczne przygotowały klasy IV A i IV B. Koncert gitarowy, taniec z mieczem i  układy taneczne na długo zostaną w naszej pamięci, podobnie jak belgijka, która raz po razie wabiła wszystkich na parkiet. Królową balu została Amelia Surudo z klasy IV B, a królem Hubert Wydra z IV A.

Foto: Pani Ż. Łukasiewicz