Zakochaj się w bibliotece

18 lutego 2018

„Zakochaj się bibliotece” to cykl zajęć, które odbyły się w Centrum Bibliotecznym z okazji Walentynek. Klasy: 1B, 1D, 1C, 2B, 1A i 2A, korzystając z księgozbioru bibliotecznego, wykonywały zadania, które wymagały nie tylko kreatywności, ale także umiejętności pracy w zespole.

Wprowadzeniem w temat miłości była przygotowana prezentacja multimedialna „ Miłość w sztuce”. Na każdym stole, zespoły miały przygotowane tematyczne książki, które inspirowały i pomagały w zadaniach. Uczniowie chętnie układali wiersze z rozsypanych wyrazów, pracowali nad idealnym menu na walentynkową randkę, pisali smsy do ukochanej, rysowali miłosne grafiki.

Zajęcia przygotowały p. Edyta Rozenfeld  i p. Joanna Szafrańska.