Zakończyliśmy naukę. Witajcie wakacje!

24 czerwca 2018

W piątek 22 czerwca spotkaliśmy się wszyscy po raz ostatni w tym roku szkolnym – aby pożegnać się przed nawiasem mówiąc jednymi z najdłuższych do tej pory wakacjami, które będą trwały aż do 3 września. Uroczyście pożegnaliśmy miniony już rok szkolny, podziękowaliśmy sobie za wzajemną ciężką pracę, a ci, którzy byli szczególnie sumienni, pracowici i aktywni zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem oraz nagrodami z licznych konkursów, w których brali udział. Po wręczeniu świadectw, wyróżnień, dyplomów i statuetek, na zakończenie apelu w wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich klasa 1B, która odśpiewała zebranym utwór "Lato, lato, lato czeka…". Przy tej okazji dziękujemy jednej z najbardziej rozśpiewanych klas naszej szkoły czyli klasie 2A, która aktywnie i tym razem wsparła swoich młodszych kolegów w wykonaniu utworu.

A teraz, teraz czekają was drodzy uczniowie 73 dni wakacji – życzymy aby były pełne dobrych emocji, odpoczynku, słońca i radości, abyście wypoczęci i pozytywnie naładowani wrócili do nas w nowym roku szkolnym.