Zapraszamy na Dzień Otwarty

23 kwietnia 2018

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu zaprasza gimnazjalistów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą środę , 25 kwietnia 2018 roku.

O godzinie 17:00 spotkanie w szkolnej auli otworzy dyrektor liceum. Kandydaci poznają ofertę edukacyjną LO oraz zasady rekrutacji do szkoły.

Goście będą mogli zwiedzić budynek szkoły. Specjalnie na Dzień Otwarty uczniowie „Mieszka” przygotowali dla młodszych kolegów szereg prezentacji. W gabinetach fizyki oraz chemii będzie można przekonać się, jak ciekawie mogą wyglądać zajęcia praktyczne.

Wszelkie informacje dotyczące zasad rekrutacji do liceum znajdują się również w serwisie internetowym szkoły http://lo-mieszko.pl/rekrutacja/

Oferta szkoły 2018/2019