Zebraliśmy 400 kg żywności!

11 października 2017

29 - 30 września 2017 po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z zaangażowaniem uczestniczyli w zbiórce żywności, wspierając w ten sposób projekt „Podziel się posiłkiem”. Misją tego programu, trwającego od 2003 roku, jest zmniejszenie poziomu niedożywienia wśród dzieci. Dzięki takim działaniom udało się wydać 16 milionów posiłków najmłodszym Polakom. Inicjatorem programu jest firma Danone, partnerem strategicznym i organizatorem zbiórek żywności są Banki Żywności.

Nasi uczniowie w składzie Weronika Grygowska I c, Natalia Szczepaniak I c, Michał Krajewski II d, Julia Stróżyńska I a, Marcin Janiszewski I a, Mikołaj Szczerski I a d, Dawid Petersen II d, Martyna Sołtysiak II d, Patryk Krawczyński II d, Witold Wawrzyniak I a, Julia Piersa I b, Julia Kasprzak I b, Tymoteusz Chrobok II d, Katarzyna Krupińska II b zebrali 400 kg żywności!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy 🙂