Puchary i dyplomy dla laureatów konkursu "Łowcy Cząstek"

15 lutego 2021

Z radością informujemy, że kilka dni temu do szkoły dotarła paczka z pucharami i dyplomami za osiągnięcia w Projekcie Credo. Przypomnijmy, że w zeszłym roku szkolnym przystępując do tego Międzynarodowego Projektu i uczestnicząc w ogłoszonym Ogólnopolskim Konkursie "ŁOWCY CZĄSTEK" uzyskaliśmy I miejsce w ilości zarejestrowanych cząstek z Kosmosu w kategorii MARATON i II miejsce w kategorii LIGA w Polsce. Szczegółowo pisaliśmy o tym sukcesie tutaj: http://lo-mieszko.pl/sukces-lowcow-czastek/. Ze względu na pandemię nie było niestety podsumowania we wrześniu w Krakowie, tak więc w ten tylko sposób możemy pokazać uczestnikom i wszystkim czytelnikom, jakie mamy piękne pamiątki! Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje naszej drużynie!

Tabela wyników w kategorii Maraton i Liga