Dla emerytów

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zbliża się Święto Edukacji Narodowej z tej okazji będziemy organizować spotkanie pracowników szkoły i emerytów w restauracji przy uroczystym obiedzie. Spotkanie planujemy 10 października o godzinie 17. 30 (czwartek). Niestety nowy regulamin ZFŚS zobowiązuje nas do wypełnienia wniosku o dofinansowanie poczęstunku.

Osoby chętne do uczestnictwa w spotkaniu prosimy o:

1. Kontakt telefoniczny do sekretariatu szkoły i przekazanie informacji o chęci uczestnictwa w spotkaniu lub osobiste wpisanie się na listę zamieszczoną na tablicy informacyjnej do

02. 10.2024 r. w sali nr 110 (zastępczy pokój nauczycielski);

2. Pobranie i wypełnienie wniosku (wniosek dostępny jest na stoliku (sala 110) lub pobranie go poniżej - ZAŁĄCZNIK nr 2).

3. We wniosku zaznaczamy punkt 3 – dofinansowanie/sfinansowanie udziału osób uprawnionych w działalności kulturalno - rekreacyjnej organizowanej przez pracodawcę. Dochody należy wpisać z trzech miesięcy poprzedzających wypisanie wniosku (czerwiec, lipiec, sierpień).

4. Wnioski pozostawić w sekretariacie (termin składania wniosku do 2 października godzina 9.00 )

Z powodu braku wiedzy na temat ilości chętnych mamy dwie propozycje miejsca organizacji spotkania (Hotel Hamilton lub Hotel Hampton by Hilton).

Prognozowane koszty w przypadku dofinansowania.

100 % - 0 zł

90 %- do zapłaty około 22 zł

80 % - do zapłaty około 44 zł

70%- do zapłaty około 66 zł

KOSZTY MOGĄ NIEZNACZNIE ULEC ZMIANIE

Od 18 kwietnia 2024 r. obowiązuje nowy Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Został on opracowany przez prawnika i obowiązuje we wszystkich szkołach w Świnoujściu. Opracowano również nowe wnioski:

Załącznik nr 2 - wniosek o przyznanie świadczenia z zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi finansowe itp.)

Załącznik nr 3 -  wniosek o pożyczki mieszkaniowe

Regulamin dostępny jest w sekretariacie szkoły.

Uwaga!

Proszę dokładnie zapoznać się z wytycznymi załącznika nr 2 ponieważ dotyczą one przedstawienia szczegółowo dochodów brutto wszystkich członków rodziny. Emeryci i renciści proszeni są o dostarczenie raz w roku  decyzji o wysokości emerytury lub renty.

Ustalono następujące terminy składania wniosków o przyznanie świadczeń z funduszu:

- do 20.05 w odniesieniu do wniosków o dofinansowanie wypoczynku indywidualnego pracowników, emerytów i rencistów (raz w roku)

- od początku stycznia do końca lutego danego roku - pożyczki mieszkaniowe

- do 25 listopada – w przypadku zapomóg finansowych uzasadnionych trudną sytuacją materialną (raz w roku)

- na miarę wystąpienia potrzeby – w przypadku zapomóg losowych