PorozmawiajMY o zdrowiu psychicznym

13 czerwca 2024

12 czerwca Borys Kowalewski, Joanna Wojciechowska, Paula Kania oraz pani psycholog Monika Gołębiowska reprezentowali naszą szkołę na I Kongresie Młodzieży Pomorza Zachodniego "PorozmawiajMY o zdrowiu psychicznym" w Szczecinie, zorganizowanym przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego i Sekretariat ds. Młodzieży.

Uczniowie mieli okazję porozmawiać o istotnych kwestiach związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Był to dzień pełen inspirujących, refleksyjnych rozmów. Dziękujemy serdecznie organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w panelu dyskusyjnym.
Zdobyta wiedza, pozwoli nam na dalsze działania związane z dbaniem o zdrowie psychiczne młodzieży.