Zbiórka dla powodzian

16 września 2024

Drodzy! Wszyscy wiemy, jak dramatyczne wydarzenia rozgrywają się na południu kraju. Włączamy się w akcję pomocową dla ludzi, których dotknęła tragedia powodzi. Rada Samorządu Uczniowskiego i Grupa Charytatywna "Nowa Generacja" bardzo proszą o przyniesienie jutro do szkoły rzeczy wymienionych na plakacie oraz karmy dla zwierząt (!). Na pewno każdy z nas znajdzie coś w domu.... Nie trzeba nigdzie daleko chodzić do punktów zbiórek, przynieście rzeczy do szkoły DO SALI 006! Pierwszy transport wychodzi już w środę! Liczymy na Wasze wielkie serca!

EDIT: Wasza hojność przeszła nasze oczekiwania. Zbieraliśmy dary przez trzy dni i codziennie było ich tak dużo, że musieliśmy zamawiać transport do punktu zbiorczego w Miejskim Domu Kultury. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc - darczyńcom, pomocnikom przy sortowaniu i załadunku oraz transportowcom. <3 Jesteście SUPER! <3