Wyjątkowa wizyta dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

18 września 2024

W piątek 13 września 2024r. grupa dzieci wraz z wychowawcami i opiekunami odwiedziła naszą bibliotekę. Nasi wyjątkowi goście zostali przywitani przez panią dyrektor Renatę Brudnik. Po bibliotece oprowadziła ich pani Beata Dziadulewicz i Edyta Rozenfeld. Nasi goście mieli okazję zobaczyć: wystawę poświęconą Narodowemu Czytaniu, skrzydlatą półkę „Bookcrossing”, zielony regał marzeń. Dodatkową atrakcją były specjalnie przygotowane książki, które można było obejrzeć i przeczytać. Na sam koniec wędrówki po szkolnej bibliotece, każdy otrzymał serduszko uszyte w ramach świątecznej akcji „Fabryka serc”. ❤ Dziękujemy za wizytę, było nam bardzo miło!