Jesienne warsztaty artystyczne w bibliotece

1 października 2024

Od wielu lat w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. To dobra okazja do pokazania potencjału biblioteki, jej dorobku, pozycji w oczach uczniów i rodziców, a także do zorganizowania różnego rodzaju aktywności. W tym roku

hasło przewodnie to: „Poznajmy się w bibliotece”. Hasło daje możliwość pokazania ważnej funkcji biblioteki szkolnej jako miejsca, które integruje, ułatwia adaptację w środowisku uczniowskim, pozwala się lepiej poznać i podejmować wspólne aktywności. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na pierwsze jesienne warsztaty, na których wykonywać będziemy żołędziowe ozdoby. Techniką wyklejanki i wydzieranki tworzymy naprawdę piękne prace!