BE BRIGHT AND WRITE! - zapraszamy do 5 edycji konkursu!

20 stycznia 2023
UWAGA! UWAGA! Jeśli jesteś osobą o bogatej wyobraźni, lubisz pisać i interesujesz się językiem angielskim, to serdecznie zapraszamy Cię do udziału w 5 edycji naszego szkolnego anglojęzycznego konkursu literackiego BE BRIGHT AND WRITE!

W tym roku proponujemy Wam następujący temat:

"You are running through a field of bright, colorful flowers, when you trip over something out of the ground. You dig up this object to discover it is a diary. Whose diary is it, and what do you find out by reading it?"
Kryteria oceny:
– walory literackie
– kreatywność
– bogactwo językowe
– poprawność gramatyczna
Wymagania:
– Praca musi być napisana samodzielnie w języku angielskim. (Przestrzegamy przed jakimkolwiek kopiowaniem, nawet fragmentów innych prac. Możesz cytować, ale trzeba wyraźnie to zaznaczyć i opisać w przypisie. Zabrania się również korzystania z AI.)
– Pracę należy napisać na komputerze w programie do edycji tekstów lub na platformie google docs używając czcionki Times New Roman 12 i interlinii 1,5. Praca musi być w pliku edytowalnym, czyli np. nie może to być zdjęcie pracy napisanej ręcznie ani plik pdf.
– Do tematu konkursowego można dodać swój podtytuł.
Pracę należy podpisać PSEUDONIMEM i nadesłać z anonimowego adresu mailowego, a następnie śledzić komunikaty na facebooku szkoły i sprawdzać skrzynkę mailową, gdyż może się zdarzyć, że będą jakieś problemy z plikiem. Po ustaleniu werdyktu, ale przed ogłoszeniem wyników będziemy się również kontaktowali w sprawie ujawnienia tożsamości.
– Pracę konkursową należy dostarczyć do 1 marca 2023 roku na adres bbwmieszko@gmail.com w postaci załącznika z edytowalnym plikiem tekstowym lub linku do dokumentu na platformie google docs. Wpłynięcie pracy potwierdzimy mailem zwrotnym.
– Nie ma dolnego ani górnego limitu słów!
Regulamin konkursu literackiego Be Bright and Write!
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu,
Termin zgłaszania prac upływa 1 marca 2023 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 21 marca 2023 roku.
Jury: p. Patrycja Cackowska i p. Agnieszka Żychska.
2. UCZESTNICY KONKURSU
Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu.
3. NAGRODY
Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone cząstkowymi ocenami celującymi o wadze 4 z języka angielskiego oraz nagrodami rzeczowymi. Możliwe jest też przyznanie wyróżnień w postaci celujących i bardzo dobrych ocen cząstkowych o wadze 2 lub 3. Lista osób nagrodzonych zostanie ogłoszona na stronie internetowej szkoły i na facebooku.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Zastrzegamy sobie prawo do publikowania nadesłanych prac z podaniem imienia i nazwiska autora oraz jego klasy.
So… what’s your story?