Głosujemy na mieszkowe miniprzedsiębiorstwo

21 kwietnia 2020

Szanowni Czytelnicy naszej strony, jest duża prośba do wszystkich od uczniów z miniprzedsiębiorstwa!

"Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły oraz Rodzice!

Jesteśmy realnie działającą firmą o nazwie "Wool is Cool", bierzemy udział w innowacyjnym programie edukacyjnym "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo" organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Uczestniczymy także w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo "Produkcik 2020". Właśnie w ramach tego konkursu od 20 do 26 kwietnia 2020 roku odbędzie się głosowanie na "Film - wizytówkę miniprzedsiębiorstwa".

Ranking miniprzedsiębiorstw jest ustalany na podstawie liczby głosów zdobytych w głosowaniu internautów. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu i oddania głosu na "Wool is Cool" wchodząc w link https://miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl/pl/glosowanie

Należy podać swój adres e-mail, a później potwierdzić oddanie głosu w wiadomości zwrotnej.

Dziękujemy za wsparcie!"