Głosujemy na mieszkowe miniprzedsiębiorstwo

Szanowni Czytelnicy naszej strony, jest duża prośba do wszystkich od uczniów z miniprzedsiębiorstwa!

„Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły oraz Rodzice!

Jesteśmy realnie działającą firmą o nazwie „Wool is Cool”, bierzemy udział w innowacyjnym programie edukacyjnym „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Uczestniczymy także w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „Produkcik 2020”. Właśnie w ramach tego konkursu od 20 do 26 kwietnia 2020 roku odbędzie się głosowanie na „Film – wizytówkę miniprzedsiębiorstwa”.

Ranking miniprzedsiębiorstw jest ustalany na podstawie liczby głosów zdobytych w głosowaniu internautów. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu i oddania głosu na „Wool is Cool” wchodząc w link https://miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl/pl/glosowanie

Należy podać swój adres e-mail, a później potwierdzić oddanie głosu w wiadomości zwrotnej.

Dziękujemy za wsparcie!”