Komunikat o podręcznikach

13 sierpnia 2020

Wakacje letnie powoli zbliżają się ku końcowi i najwyższy czas pomyśleć o podręcznikach...

W zakładce "Dokumenty" umieściliśmy dzisiaj listy podręczników dla klas drugich i trzecich po gimnazjum. Listę podręczników dla klas pierwszych i klas drugich po szkole podstawowej podamy 19 sierpnia.

Edit, 17 sierpnia: lista podręczników dla klas 3 po gimnazjum została dzisiaj poprawiona, przez przypadek niepotrzebnie umieszczono tam również podręczniki do francuskiego - przepraszamy za zamieszanie!

Edit, 19 sierpnia: do listy podręczników dodano dzisiaj zestawienia dla klas pierwszych i dla klas drugich po szkole podstawowej.

Zdjęcie: Alexas Fotos Pixabay