“Mieszki” znowu na żywo!

“Mieszki” znowu na żywo!

Mieszki2022 – zapraszamy do obejrzenia prezentacji!

Spotkanie nauczycieli i uczniów, jakie miało miejsce w dniu 27 kwietnia w sali gimnastycznej to niezwykle ważna okoliczność w naszym szkolnym kalendarzu – pożegnanie maturzystów przez ich kolegów z młodszych klas i oczywiście wręczenie okolicznościowych wyróżnień tym, którzy zdaniem szkolnej społeczności na nie najbardziej zasłużyli. Tzw. “Mieszki” po dwuletniej, pandemicznej przerwie ponownie odbyły się “w realu” – bardzo nas to cieszy!

W tym roku kandydaci klas maturalnych walczyli o tytuł: Best Friends, Sportowca Roku, Mistrza Deadline`u, Wolontariusza Roku, Mistrza Kamerki, Informatyka Roku, Mistrza Czaru i rzecz jasna Królowej – czyli naszej szkolnej Miss 2022.

Ogłoszenie wyników tajnego głosowania i wręczenie honorowych statuetek Mieszka klasa 2B z gościnnie zaproszoną grupą z klasy 1B okrasiła kilkoma przerywnikami – występem tanecznym i scenkami, które przypomniały nam wszystkim najważniejsze okoliczności, w których nasi dzisiejsi maturzyści zdobywali wiedzę – przede wszystkim realia życia w pandemii, czas obłaskawiania nie zawsze przyjaznej techniki, czy powrotu do normalnego rytmu szkolnego życia, co nie dla każdego było łatwe.

A oto nasi nominowani i zwycięzcy w „Mieszkach 2022”:

The Best Friends:

Gosia Pietrzaki Gosia Przybylska – klas 3e

Klaudyna Malocha i Anastazja Ciechanowska – klasa 3f

Patrycja Bury i Serena Brunowicz – klasa 3g

Zwycięzcami w kategorii „The Best Friends 2022” są:

Klaudyna Małocha i Anastazja Ciechanowska  z klasy 3F!

 

Sportowiec Roku 2022:

Bartek Okuljar – 3e

Klaudyna Małocha – 3f

Daniel Cichorski – 3g

Zwycięzcą jest Daniel Cichorski z klasy 3G

 

Mistrz Deadline`u 2022:

Oskar Szmit – 3e

Elżbieta Wachuda – 3f

Natalia Kryszałowicz – 3g

Mistrzem Deadline`u 2022 została Natalia Kryszłowicz z klasy 3G

 

Wolontariusz 2022:

Amanda Kotus – 3e

Aleksandra Drążyk – 3f

Agnieszka Rolewicz – 3g

Tytuł Wolontariuszki Roku otrzymała Agnieszka Rolewicz z klasy 3G

 

Informatyk Roku:

Mateusz Wojnarowski – 3e

Weronika Kujda – 3f

Patryk Wiewióra – 3g

Zwycięzcą tej kategorii został #Mateusz Wojnarowski z klasy 3E

 

Mistrz kamerki:

Marcel Janaszczyk – 3e

Zuzanna Sawicz – 3f

Bruno Korkosz – 3g

Mistrzem kamerki 2022 zostaje Marcel Janaszczyk z klasy 3E

 

Memiarz Roku 2022:

Oskar Szmit – 3e

Bogna błaszk – 3f

Gabriela Aftyka – 3g

Ten tytuł otrzymał Oskar Szmit z klasy 3E!

 

Mistrz Czaru:

Michał Kajewski – 3e

Eryk Szychowski – 3f

Wojciech Farkas – 3g

Mistrzem Czaru zostaje Eryk Szychowski z klasy 3F

 

Szkolna Miss:

Dominika Sudoł – 3e

Martyna Karcz – 3f

Dominika Prokulska – 3g

Królową zostaje Dominika Sudoł z klasy 3E

 

Na koniec programu prowadzący w imieniu całej społeczności życzyli naszym maturzystom tradycyjnie połamania piór na maturze, doskonałych wyników i mądrych wyborów życiowych.

Zdjęcia: Anna Strutyńska