Mieszko na sportowo

19 czerwca 2019

Ostatni dzień przed zakończeniem roku szkolnego spędziliśmy na boisku szkolnym i w sali gimnastycznej. Idea współzawodnictwa sportowego z jednej strony została potraktowana z lekkim przymrużeniem oka, gdyż głównie chodziło przecież o zabawę, ale z drugiej strony - nie oznacza to, że nie było prawdziwych emocji, co jest widoczne na nagranym filmie, który prezentujemy poniżej. W sumie, był to naprawdę bardzo miły dzień, na dodatek zakończony pysznym poczęstunkiem dla tych, którzy byli z nami do końca rozgrywek!

Konkurencję sportową, w której łącznie zliczano punkty w rzutach do kosza, przeciąganiu liny, skokach grupowych przez skakankę i wyścigach w workach wygrała klasa 2A . Miejsce drugie zdobyli uczniowie z klasy 1A , a miejsce trzecie przypadło zawodnikom z klasy 1B . Puchar przechodni Dyrektora Szkoły w siatkówce zdobyła klasa 2A, która po zaciętym meczu pokonała klasę 1A 25:18. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

zdjęcia, video/montaż: Agnieszka Żychska