Mini-konkurs świąteczny

2 stycznia 2020

Tuż przed przerwą świąteczną Rada Samorządu Uczniowskiego ogłosiła konkurs na najlepsze świąteczne zdjęcie klasowe. Ten sympatyczny pomysł został przyjęty z entuzjazmem i wywołał na facebooku prawdziwą walkę na lajki! Zmagania były bardzo wyrównane, ale dość szybko na zdecydowane prowadzenie wysunęły się trzy klasy: 1c, 2a i 3a i to one rozdzieliły między sobą miejsca na podium. Z przyjemnością ogłaszamy, że konkurs bezapelacyjnie wygrała klasa 1c!  Klasie 3a na miejscu drugim... troszkę zabrakło, ale też wynik był super!  Trzecie miejsce wywalczyła klasa 2a!  Mało tego! Do zabawy dołączyli pozakonkursowo absolwenci klasy 3a, matura rocznik 2019, którzy również dołączyli swoje zdjęcie z ostatniej wspólnej wigilii klasowej z wychowawczynią p. Anną Więzowską. Pojawił się również zawodnik indywidualny, który także zebrał zasłużone "lajki". Serdecznie wszystkim gratulujemy poczucia humoru i dziękujemy za udział! Gorąco pozdrawiamy wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie i - zapraszamy za rok! p.s. Dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym półrocze.

Na zdjęciu głównym widzimy zwycięską klasę 1C, poniżej zdjęcia klas 3a i 2a i pozostałe zdjęcia klas, które również bardzo dzielnie do końca walczyły!