Niezwykła wycieczka klasy 1E

27 lutego 2023
8 lutego 2023 roku klasa 1e wraz z wychowawcą Aleksandrą Fedorczyk wzięłą udział w wycieczce do Poznania, której celem było zwiedzenie światowej sławy wystawy Bodyworlds. Jest to najliczniej odwiedzana na świecie wystawa naukowa autorstwa dr. Gunthera von Hagensa.
Odwiedziliśmy ekspozycję opowiadająca o cudzie, złożoności i kruchości ludzkiego ciała. Z pomocą przewodnika, który niezwykle interesująco opowiadał o poszczególnych etapach cyklu życia człowieka, mieliśmy możliwość poznania zmian zachodzących w ludzkim ciele - od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia.
Wycieczka była bardzo udana, mamy nadzieję, że przed nami jeszcze dużo równie interesujących wyjazdów.
Info: Aleksandra Fedorczyk