Pamiętamy...

31 października 2020

"Żegnając przyjaciela, nie płacz, ponieważ jego nieobecność ukaże ci to, co najbardziej w nim kochasz." /Khalil Gibran/

Bez względu na okoliczności, w trochę innej formie, pozostaliśmy wierni jednej z naszych najpiękniejszych tradycji. W ostatnich dniach pracownicy "Mieszka", tym razem niestety, z wiadomych względów, bez towarzystwa uczniów, odwiedzili ponad dwadzieścia grobów zmarłych pracowników naszego Liceum, które znajdują się na naszym cmentarzu.

Poświęćmy Naszym Drogim Zmarłym chwilę zadumy, również tym, którzy spoczywają na innych cmentarzach, requiescant in pace (*).