Październik miesiącem zwierząt

11 października 2018

Klasa 1c z wychowawczynią Panią Patrycją Cackowską i szkolnym kółkiem wolontariatu (na którego spotkania zapraszamy w każdy czwartek na długiej przerwie do sali 108), postanowiła zorganizować zbiórkę dla Świnoujskiego schroniska. Akcja zaczyna się już teraz! Cały październik zachęcamy wszystkich do przynoszenia przydatnych dla zwierzaków artykułów. Aktualnie najbardziej potrzebne rzeczy to: karma sucha i mokra dla juniorów, karma dla seniorów, karma z dużą zawartością mięsa, żwirek. Na rzeczy czekamy w czytelni i sali 108. Swoje wsparcie możecie okazać też 24.10 (środa), biorąc udział w kiermaszu ciast i ciasteczek z wróżbą! Cały dochód zostanie przekazany na schronisko. Natomiast od 17.10 możecie się przekonać że i "czarny kot może przynieść ci szczęście." Zorganizowane będzie poszukiwanie czarnych kotów w szkole. Osoba, której uda się znaleźć najwięcej pochowanych w szkole takich obrazków:
wygra niepowtarzalną nagrodę. Zebrane obrazki należy oddać 24.10 do Pani Patrycji Cackowskiej. Wyniki zostaną ogłoszone 26.10 (piątek). Serdecznie zapraszamy!