Rekordowa zbiórka na schronisko dla zwierząt!

27 października 2023

Tradycyjnie, październik w naszej szkole jest miesiącem, w którym pomagamy zwierzakom ze Świnoujskiego schroniska. Do końca miesiąca w sali 107 trwa zbiórka rzeczy dla psów i kotów, a w minioną środę 25 października odbył się bardzo udany kiermasz przepysznych ciast!

Nasza Mieszkowa społeczność musi uwielbiać słodkości, bo pobiliśmy kolejny rekord! Tym razem udało nam się zebrać 1037,32 zł i 30 eurocentów. Dostaliśmy nawet od kogoś 1 stary grosz polski, zapewne na szczęście ;).

Cała zebrana kwota zostanie przekazana Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i kupującym, klasie 2c, która zorganizowała kiermasz oraz wszystkim osobom, które upiekły ciasta i babeczki:

Klasa 2c

Ola Brucka

Agata Ilińczyk

opiekun akcji - Patrycja Cackowska

Na zdjęciu: Greta (czeka na swój nowy dom w świnoujskim schronisku)