Sukces w konkursie recytatorskim

19 marca 2024

12 marca w Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu odbyły się przesłuchania etapu powiatowego 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch kategoriach:

Recytacja: Zuzanna Pietras 2c, Anna Caban 2c, Sandra Jabłońska 2e, Miguel Domingues Klimek 3c.

Poezja śpiewana: Zofia Szeliga 2c wokal; akompaniament: Martyna Wojciechowska 3a gitara elektryczna, Natalia Stefanowicz 4b - gitara basowa, Oliwia Brzozowicz 4d - fortepian.

Do etapu wojewódzkiego jury pod przewodnictwem Ewy Bugajnej wytypowało Miguela Dominguesa Klimka i Zosię Szeligę z akompaniatorkami. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych, szlachetnych zmaganiach konkursowych!