Świąteczna sesja z Dyrekcją i RSU

22 grudnia 2021

Między świątecznym zapachem cynamonu i pomarańczy, między milionem spraw - chcemy jeszcze na chwilę zatrzymać w Was te ważne chwile. Te, w których ktoś z nas uśmiechnął się, wzruszył, zdziwił, przypomniał sobie, o tym, co ważne.
W tym przedświątecznym pośpiechu nie zapominajmy, że siła jest grupie, co uwieczniliśmy na naszych zdjęciach. Życzymy wszystkim spokoju, zdrowia i wytrwałości.

W świątecznych nastrojach wystąpili: dyrektor - Piotr Adamczyk, wicedyrektor - Anna Więzowska, opiekun RSU - Edyta Rozenfeld, przewodniczący RSU - Ignacy Karpowicz 2B, Aleksander Janota - skarbnik 1B, Hanna Szymańska - protokolant 1D, Miguel Dominiques Klimek - fotograf 1C, Natalia Kijak 2B, Adam Małocha 1A, Oliwia Piotrowska 2D.

Nieobecni na zdjęciu, ale należący do składu RSU: Maximilian Gembała - z-ca 2A, Oliwia Brzozowicz 2B, Paula Kania 1C.

fot. Joanna Szafrańska