Szkolne Dni Teatru

4 kwietnia 2019

2 kwietnia 2019 roku w ramach Szkolnych Dni Teatru wśród uczniów klas pierwszych przeprowadzony został konkurs „Wiedzy o Teatrze”. Każda klasa wytypowała po trzech przedstawicieli, którzy przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy. Okazało się, że w tym roku poziom był bardzo wyrównany, dlatego wyłoniono tylko jednego zwycięzcę i przyznano aż trzy równorzędne wyróżnienia.

Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Kimel z klasy 1C, która w nagrodę otrzymała podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wyb

rany seans. Trzy wyróżnienia i słodkie upominki otrzymały: Agnieszka Sowa z 1C, Julia Szczepaniak z 1B i Karolina Szczubiał z 1B.
Nagrody wręczył pan dyrektor Piotr Adamczyk.

Gratulujemy nagrodzonym wysokiego poziomu wiedzy z tak trudnej dziedziny, jaką jest teatr.

Przygotowanie konkursu i informacje:
Joanna Szafrańska
Edyta Rozenfeld