Szkolny konkurs foto-video: "Mój rower i ja" - aktualizacja: wyniki

1 października 2019

01 października 2019: Z niezmierną przyjemnością, jury w składzie p.dyr Piotr Adamczyk, p.Katarzyna Dudeńko oraz p.Agnieszka Żychska ogłasza, że nasz szkolny konkurs ogłoszony z okazji XVIII Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu wygrał Tymoteusz Sondel z klasy 1a!  Tymoteusz przysłał nam dwa filmy: z koncepcją, z przesłaniem, przemyślane i na dodatek bardzo przyjemne dla oka!  Bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy Was do obejrzenia filmów. Wręczenie nagrody odbędzie się na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

15 września 2019: Z podziwem patrzymy na uczniów, którzy jeszcze jeżdżą na rowerze, chociaż aura już niekoniecznie jest sprzyjająca. Pewnie nawet nie wiecie, że dojeżdżając rowerem do szkoły czy jadąc nim na zakupy spełniacie jakieś cele wspierane przez Komisję Europejską? Otóż tak - w tym roku szczególnie - gdyż jak wspomnieliśmy w poście poniżej, w roku 2019 tematem przewodnim jest „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy”. Czy rower - i tak już popularny - można spopularyzować jeszcze bardziej? Mamy nadzieję, że tak i że, nawet jeśli ktoś JESZCZE za jazdą rowerem nie przepada, to być może zapała do tego środka transportu cieplejszymi uczuciami ...

W związku z powyższym,  w ramach XVIII EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU (16-22 WRZEŚNIA) ogłaszamy Szkolny Konkurs Foto-Video "Mój rower i ja". Zasady są proste:

1. Do północy 22 września wysyłamy na adres konkurs.mojrowerija@gmail.com nie więcej niż 10 zdjęć i/lub 2 filmy zgodne z tematem konkursu - w postaci załączników lub linków do źródeł zewnętrznych (np. wetransfer, dropbox, google dysk etc).
2. Długość filmu video nie powinna przekraczać 2 minut.
3. Zdjęcia/filmy nie muszą być zrobione w nadchodzącym tygodniu. Byliście latem na pięknej wycieczce rowerowej? Super - pokażcie nam najpiękniejsze chwile z rowerem jako bohaterem głównym.
4. Na zdjęciu/filmie MUSI być widoczny rower lub jego część.
5. Przynajmniej na jednym z nadesłanych zdjęć MUSI być widoczny AUTOR zdjęć. Autor powinien się również chociaż przez chwilę pojawiać w konkursowym filmie (może to być wstawione do filmu zdjęcie - ostatecznie  )
6. Osoby biorące udział w konkursie oświadczają, że posiadają pełnię praw autorskich do nadesłanych materiałów i wyrażają zgodę na publikację na internetowych stronach szkoły zdjęć i filmów wybranych przez komisję konkursową.
7. Zdjęcia/filmy zostaną ocenione wg następujących kryteriów:
- przesłanie (uwaga: specjalne punkty przyznamy za przesłanie zgodne z tegorocznym Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu)
- walory estetyczne (kompozycja, pomysłowość, jakość techniczna)
8. Ogłoszenie wyników: do 30 września 2019.
9. Za najlepsze prace przewidujemy nagrody w postaci ocen z przedmiotów artystycznych (wiedza o kulturze/plastyka) i z wf oraz nagrody rzeczowe.
10. Powodzenia!

Organizator/tekst/zdjęcia: Agnieszka Żychska