Ukazał się numer specjalny MCB

26 kwietnia 2018

Redakcja Małej Czarno-Białej przygotowała z okazji Dnia Otwartego specjalne wydanie naszej licealnej prasy. W numerze przeczytacie między innymi wywiad z maturzystą Bartkiem Zaleskim oraz informacje o proponowanych profilach w nowym roku szkolnym. Jest też sporo stałych rubryk - rekomendacje kulturalne, migawki z życia szkoły czy kącik kulinarny.

Gazetka w druku trafiła już wczoraj w ręce naszych gości, uczniów świnoujskich gimnazjów, którzy, mamy nadzieję, we wrześniu rozpoczną naukę w naszym liceum. A wszystkich, którym nie mieli okazji odebrać swojego egzemplarza MCB, zapraszamy do lektury. Przyjemności!

Wydanie specjalne MCB, kwiecień 2018