Wkrótce świętujemy Dzień Patrona

17 września 2018

W piątek, 21 września 2018 r. nasze liceum tradycyjnie będzie obchodzić Dzień Patrona. W tym roku,z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, w dniu naszego święta zatańczymy wraz z uczniami innych szkół "Poloneza stulecia".

Program uroczystości:

9.00 – uroczystość w sali gimnastycznej dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego.

10.30 – „Dzień Patrona” - wymarsz uczestników spod budynku Liceum. Trasa przemarszu: ul. Piastowska, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Marynarzy, ul. Wybrzeże Wł. IV, pl. Słowiański, pl. Wolności, ul. Piłsudskiego, ul. Słowackiego, Promenada przy hotelu Radisson (proponowana trasa).

ok. 12.00 – „Polonez stulecia” – młodzież szkół, grupa rekonstrukcyjna, zawodowi tancerze oraz wszyscy chętni mieszkańcy miasta i turyści odwiedzający Świnoujście, w rytm Poloneza granego przez Orkiestrę Wojskową Marynarki Wojennej RP, ruszają tanecznym krokiem spod hotelu Radisson w kierunku Muszli Koncertowej przy Promenadzie.

ok. 12.30 – Koncert zaproszonego zespołu w Muszli Koncertowej przy Promenadzie.

Serdecznie zapraszamy.