Wycieczka do teatru

24 marca 2024

W piątek, 22 marca, klasa 3c i uczniowie z innych klas - 1d, 1e, 2b, 2d, 3a - pojechali do Szczecina, do Teatru Polskiego na spektakl pt. "Sztukmistrz z Lublina". Przy okazji obejrzeliśmy wystawę o kobiecie w sztuce i w życiu w Zamku Książąt Pomorskich oraz wystawę europejskich plakatów teatralnych i kabaretowych oraz rysunków Andrzeja Mleczki w foyer Teatru. Sztuka, na której byliśmy była wystawiona na scenie włoskiej, aktorzy oczarowali nas profesjonalizmem i sprawnością fizyczną, a nade wszystko talentem wokalnym. Niezwykłego klimatu dodały pieśni - songi m.in. Agnieszki Osieckiej. Było magicznie i pięknie. Ciekawi jesteśmy sceny szekspirowskiej - mam nadzieję zobaczyć ją następnym razem! Teatr Polski w Szczecinie po remoncie jest niezwykły! Gorąco namawiamy i inne klasy do organizowania takich wyjazdów, naprawdę warto!

Organizator wyjazdu: p. Iwona Dominiak