XX szkolny konkurs na najciekawsze doświadczenie fizyczne

13 czerwca 2021

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do udziału:
Regulamin

Szkolne Święto Nauki w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu organizowane jest od ponad 20 lat. Pokaz najciekawszych eksperymentów przygotowywanych na SZKOLNY KONKURS NA "NAJCIEKAWSZE DOŚWIADCZENIE Z FIZYKI" dotychczas odbywał się w ramach Święta Nauki. W ubiegłym roku i Święto i Konkurs odbyły się internetowo. W tym roku w czerwcu możemy już się spotykać w pomieszczeniach szkolnych. Dlatego postanowiliśmy zorganizować przy ograniczonej obecności uczniów XXII Szkolne Święto Nauki w auli.

Szkolny Konkurs na "Najciekawsze doświadczenie z fizyki" odbędzie się jednak nadal internetowo

Pan Wiesław Kaczanowski przygotował stronę z prezentacją nadesłane filmy przez uczniów na Szkolny Konkurs na „Najciekawsze doświadczenie z fizyki”:

Adres jest taki sam jak w ubiegłym roku:

Na Święcie Nauki zaprezentujemy tę stronę z eksperymentami.

W ramach łączenia nauki z kulturą umieściliśmy również linki do specjalnie przygotowanych nagrań: Oli Sucheckiej i wideoklipu zespołu Szymona Leśnikowskiego z klasy 2g.

Ola Suchecka uświetni XXII Szkolne Święto Nauki swoim występem na żywo

informacja: