XXI edycja Międzynarodowego Dnia Teatru w Mieszku

29 marca 2022

Międzynarodowy Dzień Teatru przypada 27 marca i jest obchodzony rokrocznie na całym świecie. Tradycyjnie i w naszej szkole obchodzimy to święto, a w tym roku przypadła jego XXI edycja.

Obchody Dnia Teatru rozpoczęliśmy już od 22 marca warsztatami plastycznymi. Chętni uczniowie i uczennice wykonywali i zdobili maski teatralne. Wystawkę wykonanych prac można do końca tygodnia obejrzeć w bibliotece.

25 marca odbył się konkurs wiedzy o teatrze, w którym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Zdunkiewicz z klasy 1B, drugie Jakub Jaczewski z klasy 1C, trzecie Zofia Zalewska z klasy 1B. Zwycięzcom gratulujemy!!!

28.03. na długiej przerwie, w sali 201, pod czujnym okiem pani Iwony Dominiak odbyła się próba otwarta fragmentu przedstawienia "Shrek". Mogliśmy obejrzeć scenki z udziałem Shreka, Osła, Fiony i Smoczycy.

Organizatorzy:
Joanna Szafrańska