Zakończenie nauki dla klas trzecich

24 kwietnia 2020

24 kwietnia 2020 roku - historyczne zakończenie nauki w liceum dla uczniów klas trzecich - dzień bez uczniów, bez uroczystości, bez nagród, bez uścisków i łez pożegnania... Nic to! Nic to! Nic straconego! To wszystko jeszcze przed nami, po prostu w innym terminie. Świat w dobie pandemii nie jest stabilny, ale stabilni jesteśmy MY i WY! Świat nas sprawdza..., sprawdza, czy damy sobie radę w tej sytuacji! Dlatego, kochani Maturzyści, prosimy - nie ulegajcie demobilizacji! Dlatego życzymy Wam jak najserdeczniej siły i wytrwałości - jeszcze trochę, jeszcze trochę, to już niemal finisz! Pozdrawiamy i do zobaczenia!

(Photo by Miguel Á. Padriñán from Pexels)