Zapraszamy na przedstawienie!

29 grudnia 2023

LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na przedstawienie charytatywne WOŚP pt. „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, które odbędzie się 11 stycznia 2024roku (czwartek) w sali teatralnej MDK w następujących godzinach:

9:00 - tylko dla młodzieży Mieszka I
11:00 - dla szkół podstawowych (ale od 4 do 8 klasy, młodszym klasom raczej nie dedykujemy spektaklu ze względu na wartką akcję i nietypowe gry językowe)
12:50 - dla reszty szkół.

Na spektakle szkolne konieczne są rezerwacje - nr telefonu: 691558063. Miejsc jest tylko 300, prosimy o pośpiech w rezerwacji.

Spektakl miejski o 18:30 nie wymaga rezerwacji, ale również obowiązuje limit miejsc.

Przed wejściami do sali teatralnej będzie stać dwoje uczniów szkoły w roli wolontariuszy z zaplombowanymi puszkami Będą oni zbierać dobrowolne datki na WOŚP (dostępna będzie zgoda, widoczne będą numery puszek). Puszki przekazujemy do sztabu, pieniądze jak zawsze przeliczają pracownicy banku w samym sztabie.

Przedstawienie przygotowujemy od końca października, jest wiele osób występujących na scenie, są bajeczne dekoracje i piękne stroje. Na zachętę zapraszamy do obejrzenia zdjęć z próby generalnej! Do zobaczenia!

Fot. Agnieszka Żychska

Plakat: Roch Rupar