Życzenia świąteczne i noworoczne

21 grudnia 2023

Takiej zimy jak na obrazku nie mamy i wszystko na to wskazuje, że mieć nie będziemy - ale od czego wyobraźnia? Wystarczy tylko zamknąć oczy i nasze wewnętrzne dziecko już będzie tańczyć wokół choinki i rzucać śnieżkami! Gotowi?;)

Drodzy pracownicy i uczniowie "Mieszka"! Drodzy rodzice, absolwenci i wszyscy nasi przyjaciele!

Dyrekcja LO im. Mieszka I życzy wszystkim, by w te Święta Bożego Narodzenia zagościła w naszych sercach miłość, niechaj zapanuje spokój i harmonia, a Nowy Rok niech przyniesie każdemu wiele radości i spełnienia marzeń oraz będzie pełen uśmiechu i pozytywnego stosunku do wszystkich ludzi!