BBW: Be Bright and Write!

23 października 2018

Zapraszamy do udziału w anglojęzycznym konkursie literackim p.t. ‘Be Bright and Write!”

Jeśli jesteś osobą o bogatej wyobraźni, lubisz pisać i interesujesz się językiem angielskim, napisz pracę na jeden z poniższych tematów:

• A long time ago people did things differently
  • Write a letter to your future grandchild about the world you grew up in
  • Imagine that every smartphone on Earth sprouted legs and arms and ran away

Kryteria oceny:

• walory literackie
  • kreatywność
  • bogactwo językowe
  • poprawność gramatyczna

Uwaga! Nie ma dolnego ani górnego limitu słów!

Wymogi dotyczące pracy:

• praca musi być napisana samodzielnie,
  • prace należy napisać na komputerze używając czcionki Times New Roman 12 i interlinii 1,5 i wydrukować,
  • praca musi być opatrzona wybranym tematem, przy czym do tematu można dodać swój podtemat,
  • pracę należy podpisać PSEUDONIMEM – proszę NIE podpisywać prac prawdziwymi danymi.

Wydrukowane prace konkursowe należy dostarczyć do 30.11.2018.  do czytelni. Razem z pracą należy dostarczyć zaklejoną kopertę, w środku której znajdować się będzie pseudonim oraz imię, nazwisko i klasa ucznia, co pozwoli na odkodowanie prac po ich sprawdzeniu.

Regulamin konkursu literackiego

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

• Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu,
  • Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada 2018 roku,
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca stycznia 2019 roku,
  • Osoby odpowiedzialne za sprawdzanie nadesłanych prac: p. Agnieszka Żychska i p. Patrycja Cackowska.

2. UCZESTNICY KONKURSU

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I, II i III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu.

3. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie prac napisanych na jeden z podanych tematów do czytelni do 30 listopada 2018 roku. Prace muszę być podpisane wybranym przez autora pseudonimem, który znajdzie się też w dostarczonej razem z pracą kopercie zawierającej dane personalne autora.

4. NAGRODY

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone cząstkowymi ocenami celującymi o wadze 4 z języka angielskiego oraz nagrodami książkowymi. Możliwe jest też przyznanie wyróżnień w postaci celujących i bardzo dobrych ocen cząstkowych o wadze 2 lub 3. Lista osób nagrodzonych zostanie ogłoszona na stronie internetowej szkoły i na facebooku.

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zastrzegamy sobie prawo do publikowania nadesłanych prac z podaniem imienia i nazwiska autora oraz jego klasy.

So... what's your story? 🙂