Brawa dla naszych dziewcząt!

10 kwietnia 2022
22 kwietnia odbył się Wojewódzki Finał Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Po wygranych eliminacjach w Świnoujściu, do Gryfina pojechała tylko drużyna dziewcząt. Chłopców niestety wyeliminowała choroba i kontuzja dwóch czołowych zawodników.
W zawodach wzięły udział drużyny-Mistrzowie Powiatów z całego województwa zachodniopomorskiego.
Drużyna składała się z czterech zawodników plus zawodnicy rezerwowi. Zajęte miejsca przeliczane były na punkty. Dziewczęta walcząc dzielnie na dystansie 1500m wywalczyły wysokie, wyróżnione 6 miejsce!
Najlepiej spisała się Zuzanna Ziomko z kl. Ib, zajmując indywidualnie również 6 miejsce.
Skład drużyny:
Zuzanna Ziomko kl. 1b
Oliwia Piotrowska kl. 2d
Amelia Jaworska kl. 1a
Hanna Szymańska kl. 1d
Wiktoria Kalemba kl. 3g
Julia Siuta kl. 1b
opiekun: Anna Centkowska-Derda
Wielkie brawa i gratulacje, dziewczęta!